Po 12 latach jazdy podjąłem ważną decyzję. Postanowiłem, że w jakiś sposób chciałbym połączyć swoją pasję z tym co w chociaż malutkim stopniu może być moją pracą. Tym samym narodziła się firma Strange Summit, która została oficjalnym dystrybutorem MRP – Mountain Racing Products na Polskę, Czechy i Słowację! Z czasem firma się rozrastała i na pokład doszły tak świetne marki jak Niner Bikes, RockStop, SussMyBike. Naszą najnowszą marką w ofercie jest E*Thirteen!

Mam świadomość, że lekko nie będzie. Natomiast kto mnie kojarzy i kiedyś w jakikolwiek sposób ze mną współpracował, ten wie, że podchodzę do tematu bardzo poważnie i dokładam wszelkich starań żeby wszyscy byli zadowoleni.

MRP logo kolor

Suspension Product of the Year

Produkty MRP są wytwarzanych od początku do końca, ręcznie składane i testowane w USA. Pewnie kojarzycie ich najbardziej z napinaczy łańcucha w czym nadal są jednymi z najlepszych producentów na świecie. Natomiast od jakiegoś czasu coraz mocniej wchodzą w rynek amortyzacji rowerów, W dodatku wychodzi im to co najmniej bardzo dobrze. Otrzymali między innymi nagrodę Suspension of the Year przyznaną przez Pinkbike.com dla amortyzatora MRP Ribbon Air.

E*Thirteen to marka, znana chyba wszystkim osobom związanym z ekstremalnym kolarstwem górskim. Ich produkty od lat cieszą się najwyższą jakością wykonania, co obecnie potwierdza 5 letnia gwarancja na wszystkie produkty i dożywotnia na karbonowe obręcze. Ktoś kto boi się o jakość nigdy takiej oferty nie przedstawi. W ich ofercie znajdują się świetne koła, korby, kasety, zębatki, suporty, a od niedawna również opony, sztyce regulowane, mostki i kierownice. Ich produkty przechodzą ciężkie przeprawy na zawodach Pucharów Świata, dzięki czemu ich budowa jest sprawdzona w 100%, a każde potencjalne błędy poprawiane są jak najszybciej to możliwe.

NinerLogo

Niner od poczatku stawiał na duże koła, w czasach gdy wszyscy mówili, że to nie może się udać, oni ze swoimi pierwszymi modelami pokazywali, że to jest możliwe. Z roku na rok coraz bardziej rozwijając swoją ofertę wokół dużych kół i dodając gravele. Możecie pytać czym różni się Niner od innych graczy na rynku. Odpowiedź jest prosta, topową jakością wykonania, której na próżno szukać u większości konkurentów, świetnym designem, rozwiązaniami, które jak się później okazuje są kamieniami milowymi w swojej dziedzinie. Jeśli chcesz się wyróżniać i mieć sprzęt z totalnie najwyższej półki, to marka Niner z Colorado, USA na bank Cię nie zawiedzie.

rockstop grey yellow logo

RockStop to stosunkowo młoda marka, której produkty wytwarzane są w całości w UK. Wchodzi z przytupem na prężnie rozwijający się rynek wkładek do opon bezdętkowych. Mają one na celu ochronę naszych obręczy przed wgniotami i rozcinaniem opon. Wkładki wykonane są ze specjalnego spienionego poliuretanu, który nie nasiąka mleczkiem, a dzięki swojej twardości pomaga trzymać oponę w obręczy, zapobiegając rozszczelnianiu i uszkodzeniom kół. Jako jedyni nie używają tanich i słabych pianek do swoich produktów. To produkt, któremu warto zaufać.

SMB_Black_PNG-1

SussMyBike to marka, która chce dać możliwość wszystkim kolarzom górskim na ustawienie swojego drogiego zawieszenia w jak najlepszy sposób, przy jak najmniejszych nakładach czasowych i finansowych. Jest to rozwiązanie dużo tańsze od pełnej telematyki, lecz działające naprawdę dobrze. Projekt zaczął się od start upu i dotrwał do finalnej wersji, która wielu zaskakuje tym jak dobre wyniki przynosi.